השירותים שלנו

תכנית עבודה והתנהלות נכונה הם המפתח להצלחה

בlivision   – עיצוב גרפי ופיתוח אתרים נותנים מענה למגוון רחב של שירותים. המכנה המשותף לכל השירותים הללו הוא העסק שלך. נבנה ביחד תכנית עבודה, כדי שעסק שלך יבלוט ויתקדם.  מבין שירותינו תוכלו למצוא מיתוג עסקי – עיצוב לוגו, כרטיס ביקור, ניירת מכתבים, פליירים ועוד. עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, עיצוב לרשתות החברתיות, יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי .

בניית אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הוא הפנים של העסק. לכל אתר אינטרנט המאפיינים הייחודיים לו, תפקידנו הוא להדגיש את הייחודיות הזו ולייצר נוכחות יוצאת מן הכלל שתשאיר אותך תמיד מקדימה | תשאיר את המתחרים מאחור. דברו איתנו עוד היום להצעת מחיר משתלמת במיוחד.

דפי נחיתה

דף נחיתה זהו דף אינטרנט פרסומי עם מלל מכירתי ועיצוב מותאם שמטרתו לייצר פניות מלקוחות חדשים. מומלץ להשתמש בדף נחיתה בקמפיינים ופרסומים, בנוסף ניתן לשווק אותו לאתר או לעמוד הפייסבוק שלכם וכך להראות ולהציג ללקוחות הפוטנציאלים את השירותים שלכם בדרך הטובה ביותר. ניתן גם ליצור את דף הנחיתה כמוצר ראשי לעסק בתחילת דרכו. 

מיתוג והכנה לדפוס

לכל עסק המאפיינים הייחודים לו, המטרה היא להראות את הייחודיות של העסק עוד בשלב המיתוג וכך להבליט את הייחודיות הזו דרך הלוגו, הכרטיס ביקור, הניירת ועוד. קיימות מגוון חבילות מיתוג, זה הזמן ליצור לעסק שלך מיתוג מנצח!

עיצוב לרשתות החברתיות

בעידן של היום, רשתות חברתיות כגון : פייסבוק , טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, מהוות את אחד הכוחות החשובים והמרכזיים ביותר בעולם של הצרכנים. לכן חשוב שכל דף עסקי יראה אטרקטיבי ומקצועי. באנרים, מודעות פרסום מעוצבות , והלוגו של החברה חייבים להיות ברשתות החברתיות של העסק שלכם.

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי, הכרטיס שמציג את כל הפרטים על העסק שלך מכל מקום ובכל זמן.
הדרך הפשוטה לשמור על קשר עם כל לקוח.

איך אנחנו עושים את זה?

note
אפיון אתר
web-design
עיצוב האתר
code
בניית האתר
book-open-2
הדרכת ניהול האתר
search
מחקר ולימוד
bulb-63
השראה
gallery
סקיצות
s-check
לוגו סופי

you can RELAX as
we STYLE
your BRAND

You can relax as we style your brand

בואו נדבר על העסק שלכם

סגירת תפריט